KSIĘGOWOŚĆ

OUTSOURCING

DORADZTWO

)

(

 

 

doradztwo

rozpoczęcie działalności gospodarczej

zwrot VAT za materiały budowlane 

       

english

  poszukiwanie partnerów biznesowych

Jako licencjonowane biuro rachunkowe oferujemy wypełnienie formularza VZM-1 niezbędnego, aby uzyskać zwrot podatku VAT za materiały budowlane. Każdy, kto po 2006 roku budował lub remontował swój dom czy mieszkanie nawet dziś ma nadal prawo odzyskać część podatku VAT od większości zakupionych materiałów. Zwrot za materiały budowlane to ponad 12% wartości wydatków (bez robocizny), w każdym roku można złożyć tylko jeden wniosek VZM-1, a urząd zwraca pieniądze w ciągu 4 miesięcy.

Warunkiem jest posiadanie faktur VAT na materiały budowlane, na które wydatki poniósł właściciel lub użytkownik lokalu.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji napisz do nas - biuro@re-flex.pl lub zadzwoń pod nr 600 377 155. Odpowiemy na wszelkie pytania.

Wypełnienie wniosku VZM-1 to zazwyczaj koszt od 100 do 500 PLN w zależności od liczby faktur. W cenie zawiera się weryfikacja faktur, wypełnienie formularzy oraz przygotowanie opisanych kopii faktur - całego kompletu gotowego do złożenia w urzędzie.

powrót

parametry

podatkowe

 

organizacja

firmy

przydatne

strony

o nas kontakt   usługi księgowe   outsourcing   doradztwo mapa strony

 

NASI PARTNERZY VZM-1 Zwrot podatku vat za materiały budowlane Przewodnik po wiecie inwestycji - Doradcy finansowi Eksport oraz polskie towary i usługi na świecie

 

Usługi księgowe - wszelkie usługi związane z dokumentami powstałymi w trakcie prowadzenia działalności gospodarczej. To możemy dla Was zrobić na pewno.

© REFLEX Warszawa 2008